Lamborghini Huracán Sterrato – Nowy terenowy supersportowy samochód

LAMBORGHINI HURACÁN STERRATO_03

Debiut pierwszego supersportowego samochodu terenowego z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła.

14 listopada 2022 r. – Automobili Lamborghini zaprezentowało nowego Huracána Sterrato: pierwszy supersportowy samochód zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy nawet poza asfaltem na luźnych lub nieutwardzonych nawierzchniach. Huracán Sterrato jest reinterpretacją koncepcji cechującej sportowy charakter i podkreślającej zasady marki Lamborghini odważne, autentyczne i nieoczekiwane.
 
Trzy zwiastuny wideo pokazały Sterrato w akcji w różnych środowiskach. Dziś ten nieoczekiwany supersportowy samochód po raz pierwszy pokazuje swoją prawdziwą skórę, w oczekiwaniu na oficjalną światową premierę, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Po raz pierwszy Automobili Lamborghini będzie świętować odsłonięcie nowego samochodu w Art Basel w Miami, 30 listopada.
LAMBORGHINI HURACÁN STERRATO_02

Pojazd nie jest jeszcze oferowany do sprzedaży i dlatego nie podlega dyrektywie 1999/94/WE. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji są na etapie homologacji.

Niedawno pisaliśmy o innym supersamochodzie który otrzymał wersję terenową, mianowicie Porsche 911 Dakar.  Czytaj więcej w artykule:

Prezentacja Porsche 911 Dakar w jego naturalnym otoczeniu

LAMBORGHINI HURACÁN STERRATO

Reflektory do Lamborghini

W sklepie autolamps.pl znajdziesz szeroką ofertę reflektorów Lamborghini do różnych modeli: Galardo, Huracan i wiele innych. Przejdź do oferty klikając w link lampy do Lamborghini lub wpisując konkretny model w naszej wyszukiwarce.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania.