Reflektory Jeep

Obecnie Jeep wyposaża swoje pojazdy w reflektory LED lub Full LED, jednak wiele starszych modeli posiada także oświetlenie ksenonowe oraz halogenowe. W naszym sklepie możesz kupić następujące reflektory do samochodów Jeep:

112.70 z VAT
112.70 z VAT
181.70 z VAT
184.00 z VAT
181.70 z VAT
299.00 z VAT
103.50 z VAT

Wyszukaj lampę do Jeepa w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Jeep ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Jeepa której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Reflektory LED w Jeep Grand Cherokee

Promieniujące nowoczesnym wzornictwem, wysokiej jakości oświetlenie LED nadaje Grand Cherokee wyjątkowy blask. Dostępne światła przeciwmgielne oraz standardowe reflektory i tylne światła LED zapewniają imponujący widok, niezależnie od tego, czy znajdujesz się wewnątrz, czy na zewnątrz pojazdu.

Jeep Cherokee

Obecnie najpopularniejszym modelem jest Cherokee. Jeep Cherokee to linia SUV-ów produkowanych i sprzedawanych przez firmę Jeep od pięciu pokoleń. Pierwotnie sprzedawany jako wariant Jeepa Wagoneera, Cherokee ewoluował od pełnowymiarowego SUV-a do jednego z pierwszych kompaktowych SUV-ów i do obecnej generacji jako crossover SUV. Nazwany na cześć plemienia Cherokee Indian północnoamerykańskich, Jeep używa tej tabliczki w pewnym stopniu od 1974 roku. 

W lutym 2021 r. Chuck Hoskin Jr., główny szef Narodu Cherokee, wezwał Jeepa do zmiany nazwy pojazdu. „Myślę, że jesteśmy w czasach w tym kraju, w których nadszedł czas, aby zarówno korporacje, jak i sporty zespołowe wycofały się z używania imion rdzennych Amerykanów, obrazów i maskotek z ich produktów, koszulek drużynowych i ogólnie sportów”.

Potrzebujesz pomocy z lampami samochodowymi Jeepa?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i blogiem, znajdź odpowiedzi na powszechne usterki związane z lampami w pojazdach marki Jeep i nie tylko.