Lampy samochodowe do Mini

Producent od samego początku stawia na praktyczne rozwiązania – obecna generacja ma takie udogodnienia, jak m.in. elektryczny hamulec postojowy, ogrzewanie postojowe itp. Ponadto większość modeli umożliwia montaż bagażnika dachowego. W przypadku lamp samochodowych pojazdy marki Mini wyposażone są w reflektory ksenonowe oraz lampy LED. Jest to dla nich standard. Jeśli chodzi o innych producentów oświetlenia, ciężko znaleźć oferty dla reflektorów Mini – dlatego w sprzedaży znajdują się tylko firmowe egzemplarze. Poniżej znajdują się aktualnie dostępne reflektory do Mini:

Lampy samochodowe

Reflektor

322.00 z VAT
322.00 z VAT
276.00 z VAT
287.50 z VAT
276.00 z VAT
138.00 z VAT
179.40 z VAT
345.00 z VAT
299.00 z VAT
276.00 z VAT
345.00 z VAT
276.00 z VAT
138.00 z VAT
345.00 z VAT
230.00 z VAT
138.00 z VAT
179.40 z VAT

Wyszukaj lampę Mini w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Mini ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Mini której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Reflektory MINI LED

Jasne i nieoślepiające: adaptacyjne reflektory LED Mini z funkcją Matrix dla świateł drogowych.
 
Zmodyfikowany design charakterystycznych okrągłych reflektorów sprawia, że ​​charakterystyczny widok z przodu nowego 3-drzwiowego MINI, nowego 5-drzwiowego MINI i nowego MINI Cabrio jest jeszcze bardziej wyrazisty. W standardowych reflektorach halogenowych efektowne akcenty dodaje czarny panel. W reflektorach Mini LED dostępnych jako wyposażenie opcjonalne, wysokiej jakości technikę podkreśla całkowicie nowa konstrukcja źródeł światła. Najnowsza generacja modułów LED do świateł mijania i drogowych oferuje zwiększoną jasność. Światło do jazdy dziennej LED i kierunkowskaz są generowane przez pierścień, który otacza cały obrys reflektora.
 

Adaptacyjne reflektory MINI LED

Również opcjonalnie dostępne są adaptacyjne reflektory LED, które automatycznie dostosowują swoją jasność do sytuacji na drodze. Podczas jazdy przez miasto lub w przypadku ograniczonej widoczności ze względu na pogodę można dodać przyciemnione światło skrętu, aby zintensyfikować oświetlenie bocznego odcinka jezdni. Tymczasem specjalnie zwiększony zasięg świateł mijania zapewnia optymalne oświetlenie drogi podczas jazdy po autostradzie.
 
Adaptacyjne reflektory MINI LED są teraz wyposażone w automatyczną funkcję selektywnego przyciemniania świateł drogowych. Innowacyjna technologia Matrix dla świateł drogowych zwiększa zasięg widoczności, jednocześnie zapobiegając oślepianiu innych użytkowników drogi. W tym celu podzielono go na cztery poziomo ułożone segmenty, które niezależnie od siebie włączają się i wyłączają przy prędkościach powyżej 70 km/h. Segmenty świateł drogowych są sterowane w zależności od sytuacji na drodze. Gdy tylko przednia kamera MINI zarejestruje pojazd nadjeżdżający z przeciwka lub pojazd jadący z przodu, przestrzeń zajmowana przez pojazd jest oświetlona tylko przy światłach mijania. Odbywa się to poprzez dezaktywację segmentów świateł drogowych Matrix, które odpowiadają za daną przestrzeń. Pozostałe obszary drogi są nadal oświetlone światłem wysokiej jasności.
Reflektory adaptacyjne MINI LED-01
Reflektory adaptacyjne MINI LED-02
Reflektory adaptacyjne MINI LED-03

Mini

Marka Mini jest stosunkowo młoda – na rynku pojawiła się w 2000 roku. Jednak działała już od lat 6-tych XX wieku. Występowała pod inną nazwą, produkując samochody Austin 7 i Mini Mirrors. W 1864 roku przejęło ją BWM i od po sześciu latach zaprezentowano odświeżoną linię pojazdów – Mini. Do dnia dzisiejszego ukazało się kilka jej generacji. Średnio nowa pojawia się co 6-7 lat. W chwili obecnej flagowce tej marki to modele:

  • Mini Hatch (wersja 3-drzwiowa i 5-drzwiowa)
  • Mini Clubman
  • Mini Countryman
  • Mini Cabrio

Potrzebujesz pomocy z lampami samochodowymi Mini?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i blogiem, znajdź odpowiedzi na powszechne usterki związane z lampami w pojazdach marki Mini i nie tylko.