Lampy samochodowe do Citroëna

Francuski producent używa w swoich pojazdach reflektorów ksenonowych, a także halogenowych i tradycyjnych. Można także spotkać modele samochodów Citroën wyposażone w reflektory LED. Większość reflektorów do pojazdów tej marki jest wytwarzanych przez samego Citroëna, jednak można także dostać przeznaczone do poszczególnych modeli reflektory samochodowe firmy DEPO.

529.00 z VAT
138.00 z VAT
345.00 z VAT

Wyszukaj lampę Citroën w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Citroën ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Citroën której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Citroën

Citroën to motoryzacja rodem z Francji. Firma została założona w 1919 roku, zaś jej nazwa wzięła się od nazwiska właściciela – André Gustave Citroëna. Ciekawostka – w czasie podróży przez Polskę nabył on patent na sposób wytwarzania maszyny do obróbki kół zębatych daszkowych, który posłużył do tworzenia pierwszych modeli automobili. Już w 1930 roku produkowano silniki wysokoprężne, a w 1974 roku zaprezentowano legendarny model CX.

W chwili obecnej Citroën to przede wszystkim samochody osobowe. Do flagowców zaliczają się modele:

Citroën C5 X / Citroën C3 Aircross / Citroën C4 / Citroën ëC4 – electric / Citroën C4 Grand Picasso / Citroën Spacetourer Jumpy / Citroën C5 Aircorss

INTELIGENTNE REFLEKTORY CITROËN

Dowiedz się, jak inteligentne reflektory zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.
Gdy włączone są inteligentne reflektory, miniaturowa kamera zamontowana w podstawie lusterka wstecznego przyciemnia Twoje reflektory, gdy wykryje nadjeżdżający pojazd. Gdy tylko pojazd bezpiecznie przejedzie, przełącza się z powrotem na światła drogowe.
 

AUTOMATYCZNE REFLEKTORY CITROËN

Automatyczne reflektory włączają się automatycznie.
Reflektory włączają się i wyłączają automatycznie, zgodnie z warunkami oświetlenia i ruchu, zapewniając bardziej relaksującą jazdę w nocy.
 

KSENONOWE DWUFUNKCYJNE REFLEKTORY KIERUNKOWE CITROËN

Zwiększ widoczność podczas pokonywania zakrętów w nocy.
Elektronicznie sterowane dwufunkcyjne ksenonowe reflektory kierunkowe podążają za kątem skrętu kierownicy, dzięki czemu kierowca może widzieć drogę przed sobą i zauważać innych użytkowników drogi oraz ewentualne przeszkody przed wjechaniem w zakręt.
 
Lampy ksenonowe zapewniają dwa razy więcej światła niż lampy halogenowe, dzięki czemu zapewniają wyraźniejsze pole widzenia w nocy lub w złych warunkach pogodowych. Poprawiając widoczność, system ten znacząco poprawia bezpieczeństwo.

Potrzebujesz pomocy z lampami samochodowymi Citroën?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i blogiem, znajdź odpowiedzi na powszechne usterki związane z lampami w pojazdach marki Citroën i nie tylko.