Reflektory do Tesli

Samochody Tesla korzystają praktycznie wyłącznie z oświetlenia LED, w niektórych modelach stosowane są reflektory ksenonowe. W naszym sklepie możesz kupić następujące reflektory do samochodów Tesla:

1,800.00  z VAT
1,700.00  z VAT
1,700.00  z VAT
2,000.00  z VAT
1,200.00  z VAT
1,700.00  z VAT
1,700.00  z VAT
1,300.00  z VAT
2,500.00  z VAT
1,700.00  z VAT
1,700.00  z VAT

Wyszukaj lampę do Tesli w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Tesla ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Tesli której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Nowe adaptacyjne reflektory Tesla 2021 Model 3 i Y

Odświeżone samochody Tesla Model Y i 3 oferują teraz adaptacyjne reflektory. Dla tych, którzy są nowicjuszami w tej technologii oświetlenia z adaptacyjnymi reflektorami – lampy będą podążać za zakrętem drogi i dadzą bardziej solidne i rozświetlone pole widzenia. To ważny krok w przypadku pojazdów autonomicznych, w których reflektory prawidłowo wyświetlają obiekty na zakrętach i odpowiednio dostosowują wiązki światła.

Adaptacyjne reflektory przednie były trudne do wprowadzenia na rynek amerykański, reflektory ze zmiennymi wiązkami świetlnymi nie mogły być używane do jazdy nocą, gdzie w pojazdach europejskich dozwolone jest oświetlenie adaptacyjne.

Wraz z adaptacyjnymi światłami, podgrzewanymi kierownicami, podnośnikami bagażnika i usuniętym chromem zewnętrznym to tylko niektóre ze zmian projektowych, które szybko wprowadzane są na całym świecie. Tesla ogłosiła zmiany w nowych projektach odświeżonych Model Y i 3 z 2021 r., które pojawiły się w październiku 2021 roku. Elon Musk, dyrektor generalny, stwierdził w notatce firmy: „W pierwszym kwartale 2021 r. oczekujemy, że wszystkie pojazdy Model 3 i Model Y będą wyposażone w tę nową jednostkę”.

Innym interesującym obszarem badań jest inteligentne oświetlenie adaptacyjne radaru. Z zaciekawieniem patrzymy, czy Tesla wykorzysta tę inteligentną funkcję w przyszłości.

Tesla

Tesla to producent elektrycznych samochodów osobowych, SUV-ów, pickupów, samochodów sportowych pochodzący ze Stanów Zjednoczonych z siedzibą w Austin w Teksasie. Firma działa od 2003 roku i w skład jej modeli obecnie wchodzą:

  • Modele osobowe Tesla Model 3, Model S.
  • Crossovery, Tesla Model Y, Model X.

Potrzebujesz pomocy z lampami samochodowymi Tesli?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i blogiem, znajdź odpowiedzi na powszechne usterki związane z lampami w pojazdach marki Tesla i nie tylko.