Lampy samochodowe do Renaulta

Producent korzysta z różnego rodzaju oświetlenia w swoich pojazdach. Często spotykane w samochodach Renault są reflektory ksenonowe, a także tradycyjne i halogenowe. Niewielka liczba modeli korzysta z lamp LED. Oprócz reflektorów sygnowanych logo producenta, lampy do samochodów Renault tworzą także firmy Depo, Valeo, Abakus, TYC. Poniżej znajdziesz naszą aktualną ofertę reflektorów do Renaulta:

158.70 z VAT
575.00 z VAT
322.00 z VAT
184.00 z VAT
414.00 z VAT
158.70 z VAT

Wyszukaj lampę do Renaulta w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Renault ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Renaulta której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Technologie poprawiające bezpieczeństwo oraz zapobiegająca wypadkom w samochodach Renault

Automatyczne reflektory Renault

Renault oferuje systemy, które automatycznie zarządzają niektórymi zadaniami, dzięki czemu kierowca może w pełni skupić się na drodze.
Reflektory zapalają się, a wycieraczki uruchamiają się automatycznie w zależności od warunków oświetleniowych i pogodowych. Prędkość wycieraczek dostosowuje się automatycznie do intensywności opadów.
 

Reflektory LED Renault

Podczas jazdy nocą zdolność kierowcy do przewidywania zależy bezpośrednio od zasięgu reflektorów.
Reflektory LED są bardzo wydajne, dostarczają dwa razy więcej światła i ponad dwukrotnie większy zasięg niż żarówki halogenowe przy takim samym zużyciu energii. Ich gęstość strumienia jest wyższa, ale nie oślepiają kierowców w nadjeżdżających pojazdach. Mają barwę zbliżoną do naturalnego światła dziennego.
 

Dedykowane światła zakrętowe (skrętne) Renault

Na krętych drogach przeszkoda po wewnętrznej stronie zakrętu będzie trudna do zauważenia przy użyciu konwencjonalnych reflektorów.
Dodatkowe światła doświetlające zakręty oświetlają wnętrze zakrętu. Są one automatycznie wyłączane przy dużej prędkości lub po włączeniu biegu wstecznego.

 

Renault

Renault to firma motoryzacyjna założona w 1999 roku. W chwili obecnej jest to drugi na świecie producent samochodów pod względem sprzedaży. W XX wieku słynęła nie tylko z samochodów osobowych, ale również i samochodów sportowych. Przez wszystkie lata działalności firma wypuściła wiele modeli uznawanych dziś za absolutne klasyki motoryzacji, w tym Renault 4CV. Co ciekawe, jednym z „hitów” był traktor R3040 – stał się on wzorem dla wszystkich współczesnych maszyn rolniczych tego typu.

W roku 2021 flagowymi samochodami marki Renault są:

  • Renault Clio
  • Renault Megane
  • Renault Grand Scenic
  • Renault Talisman
  • Renault Espace