Lampy samochodowe do Fiata

Fiat zazwyczaj wyposaża swoje pojazdy w reflektory tradycyjne i halogenowe, jednak wiele nowszych modeli ma także oświetlenie ksenonowe oraz LED. Jeśli potrzebny jest Ci reflektor do samochodu Fiat, wówczas możesz nabyć zarówno egzemplarz wyprodukowany przez samego Fiata, jak i firmę Automotive Lighting.

388.70 z VAT
184.00 z VAT
276.00 z VAT
112.70 z VAT
135.70 z VAT
112.70 z VAT
184.00 z VAT
345.00 z VAT
276.00 z VAT
227.70 z VAT
161.00 z VAT
161.00 z VAT
207.00 z VAT

Wyszukaj lampę do Fiata w naszej wyszukiwarce

Po prostu wpisz Fiat ewentualnie model pojazdu i przeszukaj naszą bazę używanych lamp samochodowych. 

Nie posiadamy lampy do Fiata której szukasz?

Napisz do nas jakiej lampy konkretnie szukasz, być może będziemy mogli Tobie pomóc.

Przejdź do formularza

Reflektory LED Fiat 500X

Do najciekawszych nowości należą nowe klastry świetlne LED. Nowe światła do jazdy dziennej i zespoły tylnych świateł LED są standardem i zapewniają jeszcze bardziej nowoczesny wygląd, doskonale harmonizujący z najnowszymi elementami stylistycznymi wprowadzonymi w rodzinie 500. Na żądanie dostępne są nowe reflektory z technologią Full Led, wykonane we współpracy z Magneti Marelli, które oprócz niepowtarzalnego stylu 500 zapewniają mocniejsze oświetlenie, o 20% jaśniejsze niż technologia ksenonowa oferowana w poprzednim modelu. Widoczność jest znacznie poprawiona i zużywają pięć razy mniej energii niż tradycyjne żarówki halogenowe. Co nie mniej ważne, zmniejszają zmęczenie oczu dzięki oświetleniu podobnemu do światła dziennego, a także obejmują szerszy obszar widzenia: na przykład przy prędkości 90 km/h przeszkody są wykrywane nawet o cztery sekundy wcześniej – czyli 100 metrów -niż w przypadku standardowych jednostek halogenowych.

Wreszcie, jedną z kluczowych cech konstrukcyjnych samochodu jest stylowa, nowoczesna sygnatura LED wokół modułu, która nadaje przodowi nowej 500X wyraźną, charakterystyczną tożsamość wizualną. Nie wspominając o tylnych światłach zespolonych z diodami LED, które czynią je jeszcze bardziej indywidualnymi i rozpoznawalnymi, a także zwiększają ich widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze.

Nowa wersja Urban ma zupełnie nowy przedni i tylny zderzak, a Cross i City Cross mają nowe, ochronne osłony podwozia, które podkreślają ich śmiałą tożsamość. Nowa stylistyka zewnętrzna potwierdza dwie osobowości modelu – miejski, który dzięki kompaktowym wymiarom i podwyższonej pozycji za kierownicą z łatwością radzi sobie z ruchem miejskim, oraz bardziej Cross, który pozwala na wyprawy poza miasto, również z napędem na cztery koła. Kompaktowy na zewnątrz i pojemny wewnątrz, jego duże i ochronne środowisko jest ozdobione obfitym wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, wysokiej jakości wykończenia i poręcznych schowków. Wygodne wnętrze, w niepowtarzalnym włoskim stylu, z możliwością wyboru siedmiu różnych wnętrz – stworzonych przez łączenie różnych rodzajów tkanin, skór, wykończeń i kolorów – szeroki wybór ustawień siedzeń i pojemny bagażnik. Jedną z największych innowacji jest całkowicie przeprojektowany kokpit, wyposażony w nowy zestaw wskaźników z grafiką, która jest teraz jeszcze łatwiejsza do odczytania, wraz z nową kierownicą, która jest wyprofilowana, aby zapewnić lepsze ułożenie rąk kierowcy i doskonały chwyt. skórzana tapicerka i sterowanie radiem zapewniają bezpieczną jazdę przez cały czas. Ergonomiczna kabina pasażerska przyczynia się do komfortu i relaksu, również dzięki łatwo dostępnym elementom sterującym, pozycji dźwigni zmiany biegów i poręcznemu podłokietnikowi z przodu.

Fiat

Fiat to producent samochodów, który jest w naszym kraju doskonale znany. Ale nie każdy wie, że marka ta zaczęła działać jeszcze w XIX wieku, a konkretnie – w roku 1899. Nazwa to skrót od Fabbrica Italiana Automobili Torino, co oznacza po prostu „Włoską Fabrykę Samochodów w Turynie”. Przez lata działalności wyprodukowano mnóstwo modeli, które stały się globalnymi przebojami – Panda, Bravo, Grande Punto, Topi, Lancia Ypsilon i inne.

W chwili obecnej samochody osobowe to nie wszystko, co produkuje Fiat. Wchodząc w skład grupy przemysłowej z branży motoryzacyjnej, zajmuje się także samochodami ciężarowymi, autobusami, traktorami, maszynami rolniczymi oraz silnikami do pojazdów mechanicznych.

Aktualnie flagowe samochody marki Fiat to:

  • Fiat 500
  • Fiat Panda
  • Fiat Tipo
  • Fiat 500C
  • Fiat 500X
  • Fiat Ducato Boxer

Potrzebujesz pomocy z lampami samochodowymi do Fiata?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i blogiem, znajdź odpowiedzi na powszechne usterki związane z lampami w pojazdach marki Fiat i nie tylko.